View previous topic :: View next topic |
Author |
Message |
keeper
Joined: 25 Mar 2006 Posts: 2
|
Posted: Sat Mar 25, 2006 11:31 am Post subject: alt.binaries.agff |
|
|
Eerst en vooral wil ik ff zeggen dat ik super tevreden ben van usenet, voordien bij telenet had ik altijd last van ontbrekende delen enzo maar nu zit ik met een klein probleemke.
Als ik mp3's uit deze groep download dan zijn dit txt bestanden die openen met kladblok. Nu heb ik al geprobeerd de extensies gewoon te veranderen naar mp3, dan worden men icoontjes wel veranderd maar toch zeg mediaplayer nog dat hij dit bestand niet kan afspelen, Itunes speelt het eveneens niet af. Iemand een ideetje want ik heb al veel opgezocht via google maar iedereen zegt gewoon extensies veranderen maar dat lukt dus niet bij mij.
groetjes
keeper |
|
Back to top |
|
 |
Usenet4u Site Admin
Joined: 20 Feb 2005 Posts: 481
|
Posted: Sat Mar 25, 2006 12:45 pm Post subject: |
|
|
De newsreader is toevallig Grabit?
Dit programma heeft af en toe decoding problemen met bepaalde posts. Probeer de bestanden met bijvoorbeeld Newsleecher binnen te halen.
Usenet4u |
|
Back to top |
|
 |
keeper
Joined: 25 Mar 2006 Posts: 2
|
Posted: Sat Mar 25, 2006 1:06 pm Post subject: |
|
|
ja ik gebruik grabit, zal zeker dat ander programma dan eens proberen. Alvast bedankt ! |
|
Back to top |
|
 |
|